Åssiden Idrettsforening

Åssiden Idrettsforening

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 5 Aug
kl 19:00 - 21:30
Torsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Sat 7 Aug
kl 09:00 - 18:00
Åssiden mot Pors kl 1400
Klubbhuset  
Mon 9 Aug
kl 08:00 - 16:00
Tine Fotballskole
Tue 10 Aug
kl 08:00 - 16:00
Tine Fotballskole
Wed 11 Aug
kl 08:00 - 16:00
Tine Fotballskole
Thu 12 Aug
kl 08:00 - 16:00
Tine Fotballskole
Fri 13 Aug
kl 08:00 - 16:00
Tine Fotballskole
Mon 16 Aug
kl 17:30 - 18:30
G2011 Foreldremøte
Klubbhuset  
Tue 17 Aug
kl 17:30 - 20:00
Knausen borettslag
Klubbhuset   Kim Larsen larskim@ebnett.no
Wed 18 Aug
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Sat 21 Aug
kl 12:30 - 16:00
Fotballkamp mot Kråkerøy kl 14:00
Klubbhuset  
Fri 27 Aug
kl 16:00 - 14:00
50 årslag
Klubbhuset   Anne Kvalem anne.kvalem@ebnett.no
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 21:30
Torsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Fri 3 Sep
kl 17:00 - 21:00
Fotballkamp mot Ørn Horten kl 19:00
Klubbhuset  
Sat 4 Sep
kl 09:00 - 14:00
30 årslag
Klubbhuset   Eivind Knudsen mob 93299135 …
Sat 11 Sep
kl 04:00 - 17:00
Konfirmasjon
Klubbhuset   Hege Fehn Haugen
Wed 15 Sep
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Sat 18 Sep
kl 12:00 - 16:00
Konfirmasjon
Klubbhuset   Robert Gebuhr
Sat 2 Oct
kl 12:00 - 15:00
Fotballkamp mot Strømsgodset 2 kl 14:00
Klubbhuset  
Thu 7 Oct
kl 19:00 - 21:00
Torsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Sat 9 Oct
kl 12:00 - 17:00
Fotballkamp mot Hønefoss 2 kl 14:00
Klubbhuset  
Wed 20 Oct
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Sat 23 Oct
kl 12:00 - 17:00
Fotballkamp mot Mjøndalen 2 kl 14:00
Klubbhuset  
Sat 30 Oct
kl 12:00 - 14:00
40 og 50 årslag
Klubbhuset   Stine Iversen evjenstine@hotmail.com
Thu 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Torsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Wed 17 Nov
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Fri 3 Dec
kl 18:00 - 22:00
Torsdagsmøte, Eldres, JULSBORD
Klubbhuset  
Wed 15 Dec
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Sat 5 Mar 2022
kl 12:00 - 12:00
60 årslag
Klubbhuset   Per Asle Rustad, parustad@me.com 911 59 015
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 25 Jun
kl 08:00 - 16:00
McDonalds Fotballskole
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 08:00 - 16:00
McDonalds Fotballskole
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 08:00 - 16:00
McDonalds Fotballskole
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 08:00 - 16:00
McDonalds Fotballskole
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 08:00 - 16:00
McDonalds Fotballskole
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 08:30 - 12:30
Åssiden Skole
Feiring 7. trinn   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:00 - 21:00
Sommeravsluttning J 12 fotball
Klubbhuset  
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 15:00 - 19:30
Årsmøte, Pålsøya park 3
Klubbhuset  
Arvid Mikkelsen, arv-mik@online.no   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 20:00
Fotballstyret
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 08:00 - 23:00
EMS cup
Klubbhuset  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:00 - 20:00
Håndballstyret
  Les mer  
Wed 19 May
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
  Les mer  
Sat 8 May
kl 09:00 - 22:30
Konfirmasjon, m forbehold om Akamp
Klubbhuset  
Anne Sofie Jæger, Ing Rybergsgate 10B, 3024 Drm,…   Les mer  
Thu 6 May
kl 19:00 - 21:30
Torsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
  Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 21:00
Klubbdommerkurs
Klubbhuset  
Bo   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotballstyret
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 08:00 - 14:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 08:00 - 14:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Wed 14 Apr
kl 18:00 - 20:00
7er dommerkurs
Klubbhuset  
Bo   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 08:00 - 14:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 08:00 - 14:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 08:00 - 14:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Fri 9 Apr
kl 09:00 - 15:00
Åssiden Skole
Klubbhuset  
  Les mer  
Thu 8 Apr
kl 09:00 - 15:00
Åssiden Skole
Klubbhuset  
  Les mer  
Wed 7 Apr
kl 09:00 - 15:00
Åssiden Skole
Klubbhuset  
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
EMS-møte
  Les mer  
Tue 6 Apr
kl 09:00 - 15:00
Åssiden Skole
Klubbhuset  
  Les mer  
Fri 26 Mar
kl 08:00 - 15:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Thu 25 Mar
kl 08:00 - 15:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 08:00 - 15:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Tue 23 Mar
kl 08:00 - 15:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 08:00 - 15:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Fri 19 Mar
kl 09:00 - 16:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 18:00 - 20:00
Håndballstyret
  Les mer  
Thu 18 Mar
kl 09:00 - 16:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
  Les mer  
Wed 17 Mar
kl 09:00 - 16:00
Åssiden Skole
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 17:00 - 21:00
Fotball, jenter 09
Klubbhuset  
Robert G   Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
Hovedstyret
  Les mer  
Thu 4 Mar
kl 19:00 - 21:30
Torsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
  Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:00 - 21:00
Årlig møte fotball
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 20:00
Fotballstyret
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 11:00 - 13:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:00 - 19:30
Planlegging dugnader
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline